Individualios sporto programos su priežiūra

Aprašymas

Mano intencija yra suteikti žmonėms informaciją, iš kurios jie galėtų mokytis ir ateityje gebėtų patys savimi pasirūpinti ir išlikti sveikos gyvensenos kelyje. Remiantis savo patirtimi dirbant su klientais siūlau detalizuota sporto programą, kurioje surašiau ne tik pratimų pavadinimus, serijų/pakartojimų skaičių, bet ir dalinuosi vaizdo įrašais, kuriuose mokau kaip taisyklingai atlikti pratimus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir kita svarbia informacija.

Sporto planas sudaromas atsižvelgiant į žmogaus fizinį pajėgumą, jo buvusią fizinio aktyvumo patirtį, esamas traumas, kūno sudėjimą bei norimus pasiekti tikslus. Norint pasiekti maksimalę naudą – galima siųsti atliekamų pratimų vaizdo įrašus (kuriuos, galėsiu išanalizuoti ir pakomentuoti) bei konsultuotis ir užduoti klausimus, susijusius su sportu.

Siekiant dar efektyvesnio rezultato reikia suprasti, kad mityba yra neatsiejama sporto dalis. Mitybos planas yra sudaromas remiantis kliento pateikta informacija anketoje. Aš atsižvelgiu į sveikatos sutrikimus, asmens sudėjimą, medžiagų apykaitos greitį, jūsų maitinimosi patirtį, gyvenimo ritmą ir į kitus faktorius. Jeigu norite plačiau paskaityti apie mitybos plano pasiūlymą ir kas jį sudaro spauskite čia.

Mano tikslas yra išmokinti jus tinkamai maitintis, teisingai treniruotis, bei išugdyti sveikos gyvensenos įpročius, kad visa tai būtų ne trumpalaikiai pokyčiai, o, kad tai taptų jūsų gyvenimo būdu!

Pasiūlymai

30 Dienų

30

Sporto programa su konsultacijomis

80€

Individuali sporto programa
Tempimo pratimai (skirti sutvarkyti kūno raumenų disbalansams)
1 konsultacija per savaitę

60 Dienų

60

Sporto programa su priežiūra

140€

Individuali sporto programa
Tempimo pratimų gidas
Pokyčių analizė
Vaizdo įrašių (technikos) komentavimas
Neribotos konsultacijos

90 Dienų

90

Sporto programa su priežiūra

200€

Individuali sporto programa
Sporto programos koregavimas
Tempimo pratimų gidas
Pokyčių analizė
Vaizdo įrašių (technikos) komentavimas
Neribotos konsultacijos

SUSISIEKITE

Mitybos ir sporto klausimais susisiekite tiesiogiai

Per Messengerį

Sąskaitos ir mokėjimai

[email protected]

Rekvizitai

Sporto Revoliucija
Luminor: LT16 4010 0510 0338 6572
Paysera: LT28 3500 0100 0778 2033

Pasiūlymai ir bendra informacija

Andrius 25 m.

Laikas pasidalinti savo istorija ir papasakosiu kaip man sekėsi numesti 13 kg per mažiau nei 3 mėnesius.

Pirmiausia, nuo ko viskas prasidėjo? Norėdamas įrodyti klientams jog svorį numesti nėra sunku, nusprendžiau sąmoningai priaugti svorio valgydamas nesveiką maistą, viršydamas kasdienias kalorijų normas ir nesilaikydamas jokio rėžimo valgiau ką norėjau. Pradžioje valgydamas viską vis dar turėjau motyvacijos sportuoti, judėti, tačiau ilgai netrukus savijauta tik prastėjo, miegoti naktimis darydavos vis sunkiau. Galiausiai po kelių savaičių nustojau sportuoti ir tiesiog „mėgavausi“ didelėmis porcijomis, daug nesveiko maisto, daug cukraus ir kt.

Jau po mėnesio laiko greitas maistas ir kiti saldumynai tapo neskanūs, niekas nebeteikė laimės, o į salotas išvis pažvelgti nesinorėjo. Judėti darėsi vis sunkiau, rytais keltis stygdavau motyvacijos ir net nepastebėjau kaip priaugau virš 10 kg. Supratęs jog toliau nėra tikslo savęs kankinti nusprendžiau, kad metas pradėti mesti svorį.

Pirmos dienos buvo tikrai laaabai sunkios prisiversti eiti į sporto salę, grįžti prie senų mitybos įpročių, neužkandžiauti. Kas padėjo ir pastumėjo nepasiduoti pirmomis dienomis? – Tikslo išsikėlimas! Jau prieš pradėdamas žinojau jog per 3 mėnesius ar greičiau turiu pasiekti savo tikslą.

Nuo pirmos dienos laikiausi rėžimo be jokių nuklydimų ir po savaitės laiko įsivažiavau ir viskas darėsi vis lengviau. Pirmiausia, pagerėjo miegas nes pagaliau galėjau naktimis gerai išsimiegoti. Tada sekė savijauta, tapau energingesnis dienos eigoje, prireikdavo vis mažiau kavos puodelių palaikyti žvalumą. Viso laikotarpio metu išlaikiau pozityvų mąstymą ir net kai norėdavau nukrypti nuo maisto plano, suvalgyti greito maisto, nenuleidau rankų ir toliau siekiau tikslo.

Mano pasikeitimas įvyko per du su pusę mėnesio ir numečiau 13 kg, greičiau nei planavau. Užsibrėžus bet kokį tikslą ir atkakliai jo siekiant, sėkmė yra neišvengiama. Svarbiausia, jog laikydamasis subalansuoto maisto plano ir sportuodamas sugebėjau ne tik nusimesti svorį, bet ir susigrąžinti gerą savijautą!