Klientų pasikeitimai

SUSISIEKITE

Mitybos ir sporto klausimais susisiekite tiesiogiai

Per Messengerį

Sąskaitos ir mokėjimai

[email protected]

Rekvizitai

Sporto Revoliucija
Luminor: LT16 4010 0510 0338 6572
Paysera: LT28 3500 0100 0778 2033

Pasiūlymai ir bendra informacija

Andrius 25 m.

Laikas pasidalinti savo istorija ir papasakosiu kaip man sekėsi numesti 13 kg per mažiau nei 3 mėnesius.

Pirmiausia, nuo ko viskas prasidėjo? Norėdamas įrodyti klientams jog svorį numesti nėra sunku, nusprendžiau sąmoningai priaugti svorio valgydamas nesveiką maistą, viršydamas kasdienias kalorijų normas ir nesilaikydamas jokio rėžimo valgiau ką norėjau. Pradžioje valgydamas viską vis dar turėjau motyvacijos sportuoti, judėti, tačiau ilgai netrukus savijauta tik prastėjo, miegoti naktimis darydavos vis sunkiau. Galiausiai po kelių savaičių nustojau sportuoti ir tiesiog „mėgavausi“ didelėmis porcijomis, daug nesveiko maisto, daug cukraus ir kt.

Jau po mėnesio laiko greitas maistas ir kiti saldumynai tapo neskanūs, niekas nebeteikė laimės, o į salotas išvis pažvelgti nesinorėjo. Judėti darėsi vis sunkiau, rytais keltis stygdavau motyvacijos ir net nepastebėjau kaip priaugau virš 10 kg. Supratęs jog toliau nėra tikslo savęs kankinti nusprendžiau, kad metas pradėti mesti svorį.

Pirmos dienos buvo tikrai laaabai sunkios prisiversti eiti į sporto salę, grįžti prie senų mitybos įpročių, neužkandžiauti. Kas padėjo ir pastumėjo nepasiduoti pirmomis dienomis? – Tikslo išsikėlimas! Jau prieš pradėdamas žinojau jog per 3 mėnesius ar greičiau turiu pasiekti savo tikslą.

Nuo pirmos dienos laikiausi rėžimo be jokių nuklydimų ir po savaitės laiko įsivažiavau ir viskas darėsi vis lengviau. Pirmiausia, pagerėjo miegas nes pagaliau galėjau naktimis gerai išsimiegoti. Tada sekė savijauta, tapau energingesnis dienos eigoje, prireikdavo vis mažiau kavos puodelių palaikyti žvalumą. Viso laikotarpio metu išlaikiau pozityvų mąstymą ir net kai norėdavau nukrypti nuo maisto plano, suvalgyti greito maisto, nenuleidau rankų ir toliau siekiau tikslo.

Mano pasikeitimas įvyko per du su pusę mėnesio ir numečiau 13 kg, greičiau nei planavau. Užsibrėžus bet kokį tikslą ir atkakliai jo siekiant, sėkmė yra neišvengiama. Svarbiausia, jog laikydamasis subalansuoto maisto plano ir sportuodamas sugebėjau ne tik nusimesti svorį, bet ir susigrąžinti gerą savijautą!

Inga 34 m.

     Su Inga dirbame ONLINE ir per 3 mėnesius laikydamasi subalansuoto mitybos plano ir reguliariai sportuodama sugebėjo numesti 8 kilogramus. Tai yra tik tarpiniai pokyčiai, kadangi vis dar dirbame toliau ir siekiame geriausių rezultatų.

Audrius 25 m.

Audrius kreipėsi į mane norėdamas pasiruošti bokso varžyboms Tailande. Kartu dirbome 2.5 mėnesio ir besiruošdamas kovai jis numetė 8,5 kg.

Nuo pirmų dienų buvo siekiama aukščiausio rezultato ir buvo atiduodama 100% savęs, todėl darbas kartu su Audriumi nebuvo sunkus. Jis visą laiką puikiai bendradarbiavo, laikėsi rėžimo ir subalansuoto mitybos plano, todėl rezultatai kalba patys už save.

Norint pakeisti savo išvaizdą ar savijautą neužtenka užsimotyvavus pradėti laikytis dietos. Reikia suprasti, kad tai truks ilgiau nei savaitę ar dvi, todėl tik motyvacijos neužteks, nes ji greitai išblės susidrūrus su pirmais sunkumais.

Ką daryti, norint sėkmingai pradėti keistis?

◻️ Reikia išsikelti tikslus, kur save matote po savaitės, dviejų savaičių, mėnesio?

◻️ Reikia suprasti, kad dabartinis gyvenimo rėžimas ir priimti sprendimai neatnešė norimų rezultatų, todėl reikia keisti blogus įpročius.

◻️ Neatidėliokite dalykų, kuriuos galite padaryti šiandien! Prisiversti keistis visada yra ir bus sunku, tačiau atidėliojimas to tikrai nepalengvins.

Viskas kas riboja Jus, nuo jūsų svajonių kūno – esate jūs patys!

Eliza 34 m.

Eliza po gimdymo kreipėsi į mane norėdama numesti svorio, ko nepavyko pasiekti pačiai. Laikydamasi nesubalansuotos mitybos dažniausiai palūždavo, pradėdavo valgyti nesveiką maistą ir taip viskas sukdavosi ratu.

Mūsų darbas kartu vyko online ir per 3 mėnesius sugebėjome pasiekti labai gerus rezultatus, nes laikydamasi tik subalansuoto mitybos plano ji sugebėjo numesti 8.5 kg.

Viską pradėjome iš lėto, planas nebuvo griežtas, nes prisitaikyti prie naujos rutinos, pakeisti blogus įpročius nebuvo lengva. Praėjus kelioms savaitėms sugriežtinau mitybos planą, nes pastebėjus pokyčius ji norėjo įdėti daugiau pastangų, kad kūnas toliau keistųsi.

Kai pradėjome laikytis griežto mitybos plano, pasirodė didžiausi pokyčiai. Ji tapo energingesnė, sustiprino save psichologiškai. Suvokus sveikos mitybos principus ji sugebėjo juos pritaikyti kasdienybėje ir išlaikyti ne tik gražias kūno formas bet ir gerą savijautą.

Monika 22 m.

Noriu su Jumis pasidalinti Monikos tarpiniais rezultatais!
 
Monika yra viena iš pavyzdingiausių mano klienčių, o mūsų bendradarbiavimas prasidėjo lygiai prieš 2 mėnesius. Pradėjusi lankytis asmeninėse treniruotėse ji nusprendė, jog nori atiduoti visas pastangas ir pasiprašė mitybos plano su priežiūra. Per tokį trumpą laiko tarpą ji sugebėjo pakeisti savo gyvenimo būdą ir mąstymą iš pagrindų, todėl noriu pagirti ją už dedamas pastangas, sunkų darbą ir visišką atsidavimą!
 
Per tokį trumpą laiko tarpą ji sugebėjo numesti 5 kg, nuo jos talijos ir klubų nukrito net po 10 cm, o sėdmenys paaugo per 4 cm!
 
Nors sporto salės šiuo metu yra uždarytos, toliau sportuojame nuotoliniu būdų ir online vedu asmenines treniruotes. Nekantrauju kada pasieksime Monikos užsibrėžtų tikslų ir galėsiu su Jumis pasidalinti jos pasikeitimu!
 
Monikos komentaras: „Su Andriumi dirbame kartu jau 2 mėn. todėl galiu 100% jį rekomenduoti! Visapusiška priežiūra, konsultacijos ir labai didelis palaikymas! Tai žmogus kuris atsidavęs savo darbui. Svarbu ne tik sudarytas mitybos planas bet ir palaikymas, o to iš Andriaus tikrai sulauksite. Andrius padėjo man ne tik atsikratyti papildomų kilogramų, bet ir sustiprėti tiek fiziškai, tiek emociškai. Svarbu ne tik kaip atrodote bet kaip ir jaučiates! O visada kai būna sunku, stumteli eiti žingsneliu i prieki. Labai, labai motyvuoja tad pasiduoti net nesinori. Visada atsižvelgia į mano norus. Jei norite ne tik gerai atrodyti, bet ir gerai jaustis – tai tas žmogus kuris tikrai padės!”😇

Gabrielius 25 m.

Dalinuosi Gabrieliaus pasikeitimais, kuriuos pasiekėme per mažiau nei du mėnesius intensyvaus sporto ir mitybos pagalba! Tikslas buvo sumažinti apimtis iki vestuvių ir kuo greičiau pasiekti rezultatų.

Nuo pirmos dienos dirbome su užsidegimu, nes buvo užsibrėžtas aiškus tikslas ir žinojome jog laikas yra mūsų priešas, todėl net ir sunkiausiomis akimirkomis Gabrielius išlaikė pozityvų mastymą ir nenuleido rankų. Tokie pokyčiai neįvyksta tik laikantis mitybos plano be konsultacijų ar priežiūros, todėl visiems siūlomiems mitybos ir sporto planams taikau konsultacijas ar priežiūras, kad galėčiau atsakyti į visus jums kylančius klausimus bei palaikyčiau motyvaciją!

Matėjus 36 m.

Su Matėjumi dirbome tik keletą mėnesių ir darbas vyko gyvai. Per du mėnesius jis išmoko taisyklingai sportuoti, atlikti pratimų techniką, taip pat padėjau subalansuoti mitybą, kurios pagalba numetė daugiau kaip 11 kg!

Prieš pradedant dirbti kartu, Matėjus neturėjo jokio supratimo apie sveiką mitybą ir mokėsi pratimų atlikimo techniką nuo pagrindų. Mūsų tikslas buvo sutvarkyti kūno disbalansus, laikyseną, pagerinti ištvermę. REZULTATAI atrodo neįtikėtini, bet buvo išlieta labai daug prakaito. Tokie pokyčiai reikalauja labai daug pastangų ir visiško pasitikėjimo savo treneriu, todėl labai noriu pasidžiaugti jo pasiekimais!!

Dažnai matome žmonių pasikeitimus ir galvojame jog reikia susiimti, tačiau vis atidėliojame, laukiame tinkamo momento VISKĄ pradėti ir apversti gyvenimą aukštyn kojomis. „Už savaitės ar dviejų laukia kelionė, bet po jos tikrai susiimsiu“ „Bagisis vasara ir rudenį pradėsiu sportuoti“ „Nu va po rudens, žiemos tikrai susiimsiu nes reiks ruoštis vasarai“

Žinote ko norite, tačiau nėra tikslingo plano, neturite palaikymo, kuris priverstų išeiti iš komforto zonos. Geriausias laikas pradėti yra dabar, šia minutę! Nebūtina visko kardinaliai pakeisti savo gyvenime, nes tai dažniausiai lydi į trumpalaikius pokyčius, kurie galiausiai vis tiek prives prie senų įpročių. Pradėkite nuo elementarių pokyčių gyvenime, kurie einant laikui vers jus tik tobulėti.

Jūratė 45 m.

Štai kaip atrodo Jūratės pasikeitimas po 12 savaičių darbo kartu, per kurias ji sugebėjo numesti net 10 kg!

Prieš pradedant dirbti kartu Jūratė nesilaikė jokio rėžimo, o pradėjus bendradarbiauti, pradėjo reguliariai sportuoti bei laikytis ne itin griežto mitybos plano. Toliau, sekė kelias į naujus įpročius, gyvenimo būda bei požiūrį į sveiką gyvenseną.

Pirmomis savaitėmis labai svarbu suvartoti pakankamą kalorijų kiekį, nesudarant per didelio deficito, nes tik pradėjus prisižiūrėti mitybą gali susidaryti įspūdis, jog kuo mažiau kalorijų – tuo geriau. Tačiau, per mažas kalorijų kiekis gali sukelti didelį alkį jau po kelių dienų ar savaitės. Norint pradėti sėkmingai laikytis mitybos plano ir naujų mitybos įpročių, svarbu protingai apsiskaičiuoti kalorijas ir maisto porcijas. Tai padės greičiau ir paprasčiau priprasti prie naujo rėžimo, susidraugauti su rutina ir tik tada galima pradėti mažinti maisto porcijas.

Jau po pirmo mėnesio Jūratė pajuto sporto bei sveikos mitybos naudą, priprato prie naujo gyvenimo būdo ir pastebėjo savo pirmuosius rezultatus – kurie ne tik pagerino savijautą, bet ir suteikė daugiau motyvacijos ir užsispyrimo toliau siekti savo tikslo!

 Jūratės atsiliepimas:

„Likau be galo patenkinta Andriaus darbu. Jis iš pagrindų pakeitė mano gyvenimo būdą, kuriuo ir toliau vadovaujuosi. Malonus ir profesonalus bendravimas,naujos įgytos žinios….Su jo pagalba numečiau 10 kg per 3 mėnesius ir išmokau taisyklingai sportuoti. Nuoširdžiai rekomenduoju!“

Gintarė 28 m.

Gintarės atsiliepimas:

Drąsiai galiu sakyti, kad labai rekomenduoju! Savo kelionę su Andriumi pradėjau prieš 1,5 mėn. Bet jau turime tarpinį rezultatą, kuri norėjau pasiekti ir nesiruošiame sustoti. Laikantis mitybos ir sporto plano -5kg! Maisto planas yra priderintas prie mano poreikių ir tikrai labai daug skanių ir sveikų variacijų!!! Kadangi gyvenu ne Lietuvoje, man visada buvo didžiulis noras turėti trenerį, kuris butų Lietuvis, bet galvodavau, kad per atstumą bendrauti ir siekti rezultatų bus labai sunku – klydau! Andrius, ne tik motyvuoja mane kiekevieną dieną, bet ir atsako į visus iškilusius klausimus, kartu treniruojamės online sesijose, kuriose yra tiek daug pozityvo ir profesionalių techninių patarimų. Sportas kartu pakeitė mano požiūrį į sportą, jog viskas yra įmanoma net ir namų sąlygomis! Negaliu sulaukti, ką pasieksime per ateinančius mėnesius! ☺️

Dovydas 24 m.

Noriu su jumis pasidalinti Dovydo tarpiniai rezultatais

Dauguma žmonių galvoja, jog mesti svorį yra sunku, bet iš tiesų kur kas sunkiau yra auginti raumeninę masę, todėl noriu pasidalinti tarpiniais Dovydo pasikeitimais, kuriuos pasiekėme per 4 mėnesius!!

Ko galima pasiekti per tokį trumpą laiko tarpą? Pirmiausia, sutvarkėme mitybos įpročius ir maisto racioną, tuomet sekė įžanga į sportą. Noriu pabrėžti, kad darbas vyko nuotoliniu būdu ir Dovydas beveik visą laikotarpį sportavo namų sąlygomis! Sportuojant su manimi, pratimų technika yra svarbiausia sporto dalis, todėl pasirūpinu ,kad klientas kruopščiai atidirbtų visas detales. Jau po pirmų savaičių išmokus teisingai sportuoti, pradėjome didinti krūvį ir treniruočių intensyvumą. Kiekviena treniruotė buvo sunki ir vertė kūną sparčiai keistis bei progresuoti. Po 16 savaičių sunkaus darbo, turime šiuos rezultatus! Svoris 67,5 – 78,8 kg pasikeitusios apimtys: Krūtinė 94 – 106, Sėdmenys 90 – 97, Šlaunys 50 – 58, Rankos 27,5 – 34.

O dabar galite perskaityti Dovydo atsiliepimą:

“Su Andriumi pradėjau dirbti realiai nuo gruodžio mėnesio, nors ir salėje teko padirbėti labai trumpai, dėl visiems žinomų priežasčių, bet tai neatgrąsė siekti savo tikslo. Vadinasi, visą tą laiką dirbome nuotoliniu būdu, bet tai nei kiek nepakeitė rezultatų. Visą gyvenimą buvau labai lieknas, kūdas ir dar daug epitetų išgirsdavau dėl savo kūno sudėjimo, tačiau supratau, kad metas keistis ir pasiekti to ko pats noriu, o ne tai ko kiti norėjo/tikėjosi iš manęs. Noras buvo labai didelis, bet supratau, kad reikia tikrai PROFESIONALIOS pagalbos, todėl  ieškojau žmogaus, kuris atsižvelgtų į mano norus, mano sugebėjimus, bei galimybes. Tuomet paieškos prasidėjo taip, kad parašiau ne vienam treneriui savo tikslus ir norus, tačiau gavęs iš jų visų atsakymus, supratau, kad Andrius yra būtent tas žmogus kuriuo galėsiu pasitikėt ir eiti tikslo link. Pradėjome nuo pat pirmų žingsnių, tarsi pirmieji mažo vaiko žingsniai. Pakeitėm mano mitybos racioną į sveiką ir kokybišką maistą. Pradžioje buvo labai sunku. Fizinis krūvis, naujas racionas. Bet sunki buvo tik pati pradžia, nes vėliau Andriaus dėka, tai tapo mano kasdienybe, kuri kuo toliau, tuo labiau man pradėjo patikti. Žinoma, buvo minčių, kad gal man to nereikia ir nenoriu, bet dabar aš esu čia, toks koks esu. Ir čia ne apie tai, kad norėčiau pasigirti koks aš “kietas”, bet čia apie tai, kad norint įmanoma viskas. Manau aš neblogas to pavyzdys. Ir žinoma, be profesionalios pagalbos, kurią suteikė Andrius, tokių rezultatų nebūčiau pasiekęs!!! Kaip pradžioje galvojau, kad pasirinkau tinkamą trenerį, ji dar nei kiek nepasikeitė. Draugas, treneris ir puikus motyvatorius, kuris žino kada paspaust tave, kada duoti ramybę ir tiesiog dirbti. Dėkui Tau, Andriau! Nuo 67,5 kg -> 78,8 kg. 🤯🤯🤯 Ir tai tikrai nėra pabaiga, nes tikslai daug didesni, o su tokia pagalba dar ne tiek pasieksim, o rezultatais būtinai pasidalinsim. Ačiū!!!”

Viktorija 32 m.

     Viktorijos atsiliepimas:

Su Andriumi pradėjom dirbti kartu vasario mėnesį. Kaip man, niekada rimtai nesportuojančiai, viskas atrodė taip sunku ir, kad aš neatlaikysiu nei pusė mėnesio, viską mesiu ir pasakysiu kad tai ne man. Tačiau, Andrius nuo pat pirmų žinučių mane palaikė, skatino, motyvavo. Gavus mitybos ir sporto planus net nustebau kiek daug įvairaus maisto. Sporto programa nepasirodė sunki, bet kūnas po treneruočių net virpėdavo ir tai man labai patiko. Dažnai susirašinėdavome, kiekviena jo žinutė būdavo kaip spyris į užpakalį😊. Su kiekviena diena jaučiausi turėdama vis daugiau energijos, pilna gerų emocijų, pakilios nuotaikos, net ir vaikai pastebėjo, kad mama pasikeitė! Išmokau leisti aktyviai laisvalaikį su šeima. Prieš leidžiantis į sveiką gyvenseną buvau užsibrėžus sau tikslą, ir su džiaugsmu galiu pasakyti, jog aš jį pasiekiau! Dabar galiu džiaugtis savimi, bei padėkoti Andriui, kuris atvėrė man akis ir tik jo dėka šiandien galiu džiaugtis ne tik gražiu kūnu bet ir gera savijauta!