Klientų pasikeitimai

SUSISIEKITE

Mitybos ir sporto klausimais susisiekite tiesiogiai

Per Messengerį

Sąskaitos ir mokėjimai

Saskaitos@sportorevoliucija.lt

Rekvizitai

Sporto Revoliucija
Luminor: LT16 4010 0510 0338 6572
Paysera: LT28 3500 0100 0778 2033

Pasiūlymai ir bendra informacija

Andrius 25 m.

Laikas pasidalinti savo istorija ir papasakosiu kaip man sekėsi numesti 13 kg per mažiau nei 3 mėnesius.

Pirmiausia, nuo ko viskas prasidėjo? Norėdamas įrodyti klientams jog svorį numesti nėra sunku, nusprendžiau sąmoningai priaugti svorio valgydamas nesveiką maistą, viršydamas kasdienias kalorijų normas ir nesilaikydamas jokio rėžimo valgiau ką norėjau. Pradžioje valgydamas viską vis dar turėjau motyvacijos sportuoti, judėti, tačiau ilgai netrukus savijauta tik prastėjo, miegoti naktimis darydavos vis sunkiau. Galiausiai po kelių savaičių nustojau sportuoti ir tiesiog „mėgavausi“ didelėmis porcijomis, daug nesveiko maisto, daug cukraus ir kt.

Jau po mėnesio laiko greitas maistas ir kiti saldumynai tapo neskanūs, niekas nebeteikė laimės, o į salotas išvis pažvelgti nesinorėjo. Judėti darėsi vis sunkiau, rytais keltis stygdavau motyvacijos ir net nepastebėjau kaip priaugau virš 10 kg. Supratęs jog toliau nėra tikslo savęs kankinti nusprendžiau, kad metas pradėti mesti svorį.

Pirmos dienos buvo tikrai laaabai sunkios prisiversti eiti į sporto salę, grįžti prie senų mitybos įpročių, neužkandžiauti. Kas padėjo ir pastumėjo nepasiduoti pirmomis dienomis? – Tikslo išsikėlimas! Jau prieš pradėdamas žinojau jog per 3 mėnesius ar greičiau turiu pasiekti savo tikslą.

Nuo pirmos dienos laikiausi rėžimo be jokių nuklydimų ir po savaitės laiko įsivažiavau ir viskas darėsi vis lengviau. Pirmiausia, pagerėjo miegas nes pagaliau galėjau naktimis gerai išsimiegoti. Tada sekė savijauta, tapau energingesnis dienos eigoje, prireikdavo vis mažiau kavos puodelių palaikyti žvalumą. Viso laikotarpio metu išlaikiau pozityvų mąstymą ir net kai norėdavau nukrypti nuo maisto plano, suvalgyti greito maisto, nenuleidau rankų ir toliau siekiau tikslo.

Mano pasikeitimas įvyko per du su pusę mėnesio ir numečiau 13 kg, greičiau nei planavau. Užsibrėžus bet kokį tikslą ir atkakliai jo siekiant, sėkmė yra neišvengiama. Svarbiausia, jog laikydamasis subalansuoto maisto plano ir sportuodamas sugebėjau ne tik nusimesti svorį, bet ir susigrąžinti gerą savijautą!

Inga 34 m.

     Su Inga dirbame ONLINE ir per 3 mėnesius laikydamasi subalansuoto mitybos plano ir reguliariai sportuodama sugebėjo numesti 8 kilogramus. Tai yra tik tarpiniai pokyčiai, kadangi vis dar dirbame toliau ir siekiame geriausių rezultatų.

Audrius 25 m.

Audrius kreipėsi į mane norėdamas pasiruošti bokso varžyboms Tailande. Kartu dirbome 2.5 mėnesio ir besiruošdamas kovai jis numetė 8,5 kg.

Nuo pirmų dienų buvo siekiama aukščiausio rezultato ir buvo atiduodama 100% savęs, todėl darbas kartu su Audriumi nebuvo sunkus. Jis visą laiką puikiai bendradarbiavo, laikėsi rėžimo ir subalansuoto mitybos plano, todėl rezultatai kalba patys už save.

Norint pakeisti savo išvaizdą ar savijautą neužtenka užsimotyvavus pradėti laikytis dietos. Reikia suprasti, kad tai truks ilgiau nei savaitę ar dvi, todėl tik motyvacijos neužteks, nes ji greitai išblės susidrūrus su pirmais sunkumais.

Ką daryti, norint sėkmingai pradėti keistis?

◻️ Reikia išsikelti tikslus, kur save matote po savaitės, dviejų savaičių, mėnesio?

◻️ Reikia suprasti, kad dabartinis gyvenimo rėžimas ir priimti sprendimai neatnešė norimų rezultatų, todėl reikia keisti blogus įpročius.

◻️ Neatidėliokite dalykų, kuriuos galite padaryti šiandien! Prisiversti keistis visada yra ir bus sunku, tačiau atidėliojimas to tikrai nepalengvins.

Viskas kas riboja Jus, nuo jūsų svajonių kūno – esate jūs patys!

Eliza 34 m.

Eliza po gimdymo kreipėsi į mane norėdama numesti svorio, ko nepavyko pasiekti pačiai. Laikydamasi nesubalansuotos mitybos dažniausiai palūždavo, pradėdavo valgyti nesveiką maistą ir taip viskas sukdavosi ratu.

Mūsų darbas kartu vyko online ir per 3 mėnesius sugebėjome pasiekti labai gerus rezultatus, nes laikydamasi tik subalansuoto mitybos plano ji sugebėjo numesti 8.5 kg.

Viską pradėjome iš lėto, planas nebuvo griežtas, nes prisitaikyti prie naujos rutinos, pakeisti blogus įpročius nebuvo lengva. Praėjus kelioms savaitėms sugriežtinau mitybos planą, nes pastebėjus pokyčius ji norėjo įdėti daugiau pastangų, kad kūnas toliau keistųsi.

Kai pradėjome laikytis griežto mitybos plano, pasirodė didžiausi pokyčiai. Ji tapo energingesnė, sustiprino save psichologiškai. Suvokus sveikos mitybos principus ji sugebėjo juos pritaikyti kasdienybėje ir išlaikyti ne tik gražias kūno formas bet ir gerą savijautą.

Rokas 25 m.

Gabrielius 25 m.

Dalinuosi Gabrieliaus pasikeitimais, kuriuos pasiekėme per mažiau nei du mėnesius intensyvaus sporto ir mitybos pagalba! Tikslas buvo sumažinti apimtis iki vestuvių ir kuo greičiau pasiekti rezultatų.

Nuo pirmos dienos dirbome su užsidegimu, nes buvo užsibrėžtas aiškus tikslas ir žinojome jog laikas yra mūsų priešas, todėl net ir sunkiausiomis akimirkomis Gabrielius išlaikė pozityvų mastymą ir nenuleido rankų. Tokie pokyčiai neįvyksta tik laikantis mitybos plano be konsultacijų ar priežiūros, todėl visiems siūlomiems mitybos ir sporto planams taikau konsultacijas ar priežiūras, kad galėčiau atsakyti į visus jums kylančius klausimus bei palaikyčiau motyvaciją!

Matėjus 36 m.

Su Matėjumi dirbome tik keletą mėnesių ir darbas vyko gyvai. Per du mėnesius jis išmoko taisyklingai sportuoti, atlikti pratimų techniką, taip pat padėjau subalansuoti mitybą, kurios pagalba numetė daugiau kaip 11 kg!

Prieš pradedant dirbti kartu, Matėjus neturėjo jokio supratimo apie sveiką mitybą ir mokėsi pratimų atlikimo techniką nuo pagrindų. Mūsų tikslas buvo sutvarkyti kūno disbalansus, laikyseną, pagerinti ištvermę. REZULTATAI atrodo neįtikėtini, bet buvo išlieta labai daug prakaito. Tokie pokyčiai reikalauja labai daug pastangų ir visiško pasitikėjimo savo treneriu, todėl labai noriu pasidžiaugti jo pasiekimais!!

Dažnai matome žmonių pasikeitimus ir galvojame jog reikia susiimti, tačiau vis atidėliojame, laukiame tinkamo momento VISKĄ pradėti ir apversti gyvenimą aukštyn kojomis. „Už savaitės ar dviejų laukia kelionė, bet po jos tikrai susiimsiu“ „Bagisis vasara ir rudenį pradėsiu sportuoti“ „Nu va po rudens, žiemos tikrai susiimsiu nes reiks ruoštis vasarai“

Žinote ko norite, tačiau nėra tikslingo plano, neturite palaikymo, kuris priverstų išeiti iš komforto zonos. Geriausias laikas pradėti yra dabar, šia minutę! Nebūtina visko kardinaliai pakeisti savo gyvenime, nes tai dažniausiai lydi į trumpalaikius pokyčius, kurie galiausiai vis tiek prives prie senų įpročių. Pradėkite nuo elementarių pokyčių gyvenime, kurie einant laikui vers jus tik tobulėti.

Jūratė 45 m.

Dalinuosi Jūratės pasikeitimais, kuriuos sugebėjome pasiekti per 3 mėnesius subalansuotos mitybos ir sporto planų pagalba!

Ir tai nėra pabaiga, tikiuosi, kad netolimoje ateityje galėsiu pasidalinti dar geresniais rezultatais ir parodyti ką įmanoma padaryti per ilgesnę laiko atkarpą, kai rėžimo yra laikomasi ne vieną ar ne du mėnesius! Palaikome Jūrate ir įkvepiame motyvacijos žygiuoti toliau 

Julijana 37 m.