Asmeninis treneris, mitybos specialistas
Andrius Čižikas

   Esu sveikatingumo ir gyvenimo būdo treneris turintis 5 metų patirtį. Dirbu su įvairaus amžiaus žmonėmis ir esu įsitiknęs jog niekada nėra per vėlu ar per anksti keisti savo gyvenimo būdą ar įpročius. Nuo dienos, kai pradėjau domėtis apie sveiką gyvenseną, mano tikslas yra padėti keistis žmonėm, kuriem reikia pagalbos. Aš siūlau turėti aukštą gyvenimo kokybę, pozityvų mąstymą, energingą ir sveiką kūną.

Projekto pradžia

   Esu užsispyręs ir atkaklus žmogus, todėl daugelis matydamas mano pasikeitimus, pastovumą bei nuožmų požiūrį į treniruotes, pradėjo klausti patarimų. Pamenu laikus, kai pradėjau sportuoti ir neturėjau žalio supratimo apie sportą, mitybą ir suprantu kokie vertingi gali būti patarimai. Todėl nedvejodamas pagelbėdavau visiems kas kreipdavosi pagalbos į mane ir man tai labai patikdavo. Retkarčiais ir pats prieidavau prie žmonių siūlydamas savo pagalbą ir pataisydavau klaidingai atliekamus pratimus.

   2020 metų pradžioje gimė šio projekto idėja ir jau dabar galiu pasidžiaugti savo klientų pasiekimais, jų pokyčiais, suformuota teisingą požiūrį į mitybą bei aktyvesnį gyvenimo būdą.

SUSISIEKITE

Mitybos ir sporto klausimais susisiekite tiesiogiai

Per Messengerį

Sąskaitos ir mokėjimai

[email protected]

Rekvizitai

Sporto Revoliucija
Luminor: LT16 4010 0510 0338 6572
Paysera: LT28 3500 0100 0778 2033

Pasiūlymai ir bendra informacija

Andrius 25 m.

Laikas pasidalinti savo istorija ir papasakosiu kaip man sekėsi numesti 13 kg per mažiau nei 3 mėnesius.

Pirmiausia, nuo ko viskas prasidėjo? Norėdamas įrodyti klientams jog svorį numesti nėra sunku, nusprendžiau sąmoningai priaugti svorio valgydamas nesveiką maistą, viršydamas kasdienias kalorijų normas ir nesilaikydamas jokio rėžimo valgiau ką norėjau. Pradžioje valgydamas viską vis dar turėjau motyvacijos sportuoti, judėti, tačiau ilgai netrukus savijauta tik prastėjo, miegoti naktimis darydavos vis sunkiau. Galiausiai po kelių savaičių nustojau sportuoti ir tiesiog „mėgavausi“ didelėmis porcijomis, daug nesveiko maisto, daug cukraus ir kt.

Jau po mėnesio laiko greitas maistas ir kiti saldumynai tapo neskanūs, niekas nebeteikė laimės, o į salotas išvis pažvelgti nesinorėjo. Judėti darėsi vis sunkiau, rytais keltis stygdavau motyvacijos ir net nepastebėjau kaip priaugau virš 10 kg. Supratęs jog toliau nėra tikslo savęs kankinti nusprendžiau, kad metas pradėti mesti svorį.

Pirmos dienos buvo tikrai laaabai sunkios prisiversti eiti į sporto salę, grįžti prie senų mitybos įpročių, neužkandžiauti. Kas padėjo ir pastumėjo nepasiduoti pirmomis dienomis? – Tikslo išsikėlimas! Jau prieš pradėdamas žinojau jog per 3 mėnesius ar greičiau turiu pasiekti savo tikslą.

Nuo pirmos dienos laikiausi rėžimo be jokių nuklydimų ir po savaitės laiko įsivažiavau ir viskas darėsi vis lengviau. Pirmiausia, pagerėjo miegas nes pagaliau galėjau naktimis gerai išsimiegoti. Tada sekė savijauta, tapau energingesnis dienos eigoje, prireikdavo vis mažiau kavos puodelių palaikyti žvalumą. Viso laikotarpio metu išlaikiau pozityvų mąstymą ir net kai norėdavau nukrypti nuo maisto plano, suvalgyti greito maisto, nenuleidau rankų ir toliau siekiau tikslo.

Mano pasikeitimas įvyko per du su pusę mėnesio ir numečiau 13 kg, greičiau nei planavau. Užsibrėžus bet kokį tikslą ir atkakliai jo siekiant, sėkmė yra neišvengiama. Svarbiausia, jog laikydamasis subalansuoto maisto plano ir sportuodamas sugebėjau ne tik nusimesti svorį, bet ir susigrąžinti gerą savijautą!