Asmeninis treneris, mitybos specialistas
Andrius Čižikas

   Esu sveikatingumo ir gyvenimo būdo treneris turintis 3-8 metų patirtį. Dirbu su įvairaus amžiaus žmonėmis ir esu įsitiknęs jog niekada nėra per vėlu ar per anksti keisti savo gyvenimo įpročius ar būdą. Nuo dienos, kai pradėjau domėtis apie sveiką gyvenseną, mano tikslas yra padėti keistis žmonėm, kuriem reikia pagalbos. Aš siūlau turėti aukštą gyvenimo kokybę, pozityvų mąstymą, energingą ir sveiką kūną.

Projekto pradžia

   Esu užsispyręs ir atkaklus žmogus, todėl daugelis matydamas mano pasikeitimus, pastovumą bei nuožmų požiūrį į treniruotes, pradėjo klausti patarimų. Pamenu laikus, kai pradėjau sportuoti ir neturėjau žalio supratimo apie tai ir suprantu kokie vertingi patarimai gali būti. Todėl nedvejodamas pagelbėdavau visiem kas kreipdavosi pagalbos į mane ir man tai labai patikdavo. Retkarčiais net ir pats prieidavau prie žmonių siūlydamas savo pagalbą ir pataisydavau klaidingai atliekamus pratimus.

   2020 metų pradžioje gimė šio projekto idėja ir jau dabar galiu pasidžiaugti savo klientų pasiekimais, jų pokyčiais, suformuota teisingą požiūrį į mitybą bei aktyvesnį gyvenimo būdą.

Kineziterapijos ir masažo specialistė
Raminta Gradzickaitė

Esu kineziterapijos ir masažo specialistė Raminta. Išsilavinimą įgyjau baigusi magistrantūros studijas bei masažuotojos profesiją. Nuolat tobulinu save ir gilinu žinias įvairiuose kursuose. Teikiu individualios kineziterapijos konsultacijas ir paslaugas esant: 

✔️ Traumoms; 

✔️ Nugaros, kaklo, žandikaulio ir kitų sąnarių skausmams; 

✔️ Norintiems fiziškai sustiprėti;

✔️ Sportinį viso kūno arba nugaros masažus;

✔️ Fizioterapijos procedūras; 

✔️ Individualios kineziterapijos programos sudarymą;

Mano tikslas yra padėti Jums atrasti harmoniją su savo kūnu ir pamilti fizinę veiklą, vadovaujantis laipsniškumo, sistemingumo, individualumo, sąmoningumo ir visapusiškumo principais.

SUSISIEKITE

Mitybos ir sporto klausimais susisiekite tiesiogiai

Per Messengerį

Sąskaitos ir mokėjimai

Saskaitos@sportorevoliucija.lt

Rekvizitai

Sporto Revoliucija
Luminor: LT29 4010 0510 0408 6193
Paysera: LT28 3500 0100 0778 2033

Pasiūlymai ir bendra informacija

Andrius 25 m.

Prieš pradėdamas mesti svorį priaugau papildomus 13 kg, kad galėčiau juos numesti ir įrodyti klientams jog pakeisti savo kūną galime kiekvienas ir kur kas lengviau nei tai gali pasirodyti iš šalies.

Mano pasikeitimas įvyko per du su puse mėnesio, tai buvo mano užsibrėžtas tikslas ir laikydamasis griežto subalansuoto plano sugebėjau tai pasiekti laiku. Nors ir buvo keletas nukrypimų, atsakingas požiūris į tikslą lengvai padėjo sugrįžti atgal į vėžias. Užsibrėžus bet kokį tikslą ir atkakliai jo siekiant, sėkmė neišvengiama. Subalansuotas mitybos ir sporto planas padėjo ne tik tirpdyti riebalinę masę, bet ir išlaikyti raumenų tonusą, kuris išlaiko kūną stangrų ir stiprų. Subalansuotos mitybos tikslas nėra suformuoti idealas kūno formas, tikslas yra turėti gerą sveikatą ir savijautą!