Asmeninės treniruotės

ASMENINĖS TRENIRUOTĖS VYKSTA LEMON GYM SPORTO KLUBE

Asmeninės treniruotes metu, visas mano dėmesys skiriamas jums. Prieš pradedant dirbti kartu išanalizuosiu jūsų kūną ir pagal tai parinksiu tinkamiausią sporto programą. Treniruotės metu stebėsiu jūsų atlikimo techniką ir užtikrinsiu jog pasiektumėte geriausius rezultatus. 

Taisyklinga pratimų technika padeda išvengti traumų, efektyviau apkrauti jūsų raumenis, sustangrinti kūno tonusą, susilpninti atsiliekančias raumenų grupes ir sutvarkyti kūno disbalansus!

Individualios treniruotės

Visas mano dėmesys tuo metu skiriamas tik Jums!

Pradėdami dirbti kartu, išanalizuosiu jūsų kūną, išskirsiu stipriąsias ir silpnąsias jo dalis. Pagal tai parinksiu pratimus, jų eiliškumą bei intensyvumą.

Asmeninės treniruotės su manimi metu būsite užtikrinti, jog techniškai teisingai atliekate efektyviausius ir labiausiai jums tinkančius pratimus.

Treniruotės poroje
2 asm.

  • Dviejų žmonių grupė;
  • Specialisto priežiūra;
  • Įgyvendinami tikslai;
  • Individualių pratimų parinkimas;

Mankštos ar treniruotės, kurios yra atliekmos dviejų žmonių grupėje yra skirtos tiems žmonėms, kurie jaučiasi jaukiau sportuodami dviese, taip pat tarpusavyje gali vienas kitą pamotyvuoti. Pratimų atlikimo metu vienas kitam padeda pasiekti geresnių rezultatų! Pratimai, serijos ir pakartojimai parenkami kiekvienam individualiai.

Individuali treniruotė (kaina vienam asmeniui, treniruotės trukmė iki 60 min.)                                                                                                                         15€

Treniruotė poroje (kaina dviems asmenims, treniruotės trukmė 60+ min. )                                                                                                                               25€

Individuali treniruotė (kaina vienam asmeniui, treniruotės trukmė iki 60 min.) 15€

Treniruotė poroje (kaina dviems asmenims, treniruotės trukmė 60+ min.) 25€

Treniruotė poroje (kaina dviems asmenims)  25€

SUSISIEKITE

Mitybos ir sporto klausimais susisiekite tiesiogiai

Per Messengerį

Sąskaitos ir mokėjimai

Saskaitos@sportorevoliucija.lt

Rekvizitai

Sporto Revoliucija
Luminor: LT29 4010 0510 0408 6193
Paysera: LT28 3500 0100 0778 2033

Pasiūlymai ir bendra informacija

Andrius 25 m.

Prieš pradėdamas mesti svorį priaugau papildomus 13 kg, kad galėčiau juos numesti ir įrodyti klientams jog pakeisti savo kūną galime kiekvienas ir kur kas lengviau nei tai gali pasirodyti iš šalies.

Mano pasikeitimas įvyko per du su puse mėnesio, tai buvo mano užsibrėžtas tikslas ir laikydamasis griežto subalansuoto plano sugebėjau tai pasiekti laiku. Nors ir buvo keletas nukrypimų, atsakingas požiūris į tikslą lengvai padėjo sugrįžti atgal į vėžias. Užsibrėžus bet kokį tikslą ir atkakliai jo siekiant, sėkmė neišvengiama. Subalansuotas mitybos ir sporto planas padėjo ne tik tirpdyti riebalinę masę, bet ir išlaikyti raumenų tonusą, kuris išlaiko kūną stangrų ir stiprų. Subalansuotos mitybos tikslas nėra suformuoti idealas kūno formas, tikslas yra turėti gerą sveikatą ir savijautą!