Dažniausiai užduodami klausimai

Jums reikės užpildyti elektroninę anketą, pridėti dabartinės fizinės formos nuotraukas (pavyzdį atsiųsiu asmeniškai) bei užpildyti ataskaitą (kurią reikės pildyti kas savaitę, dvi ar kas mėnesį, pasirinktinai.)

Užpildžius anketą ir atlikus apmokėjimą, planai paruošiami per 2 – 4 dienas.

Sporto planas ruošiamas atsižvelgiant į:

  • Jūsų tikslus (svorio metimas, raumeninės masės auginimas, jėgos ar ištvermės lavinimas, sveikatingumas ar kt.)
  • Jūsų galimybes (kuriomis dienomis galite sportuoti, laikas skirtas treniruotei, sporto salės asortimentas ir kt.)

Visi planai yra individualūs, todėl jie kuriami būtent pagal jūsų galimybes, kūno proporcijas, pajėgumą.

Prieš gaudami sporto programą, jus gausite papildomos informacijos, kurią turėsite išanalizuoti, perskaityti (sąvokos, terminai ir kt.)

Sporto planas sudarytas labai aiškiai, kuriame viskas nuodugniai aprašyta. Nuo raumenų grupės kurią turėsite atlikti iki vaizdinės medžiagos (kaip atliekamas pratimas, jų paaiškinimai ir kt.)

Bendravimas vyksta jums patogiu būdu: facebookinstagram, telefonu ar bet kuria kita jums patogia platforma.
Su planu gaunate ir ataskaitą, kurią pildant ir dalinantis (įprastai kartą per savaitę ar rečiau) progresas stebimas ir planai koreguojami pagal atliktą progresą.

Jeigu neradote atsakymo į jūsų klausimą, jauskitės laisvi susisiekdami tiesiogiai.

SUSISIEKITE

Mitybos ir sporto klausimais susisiekite tiesiogiai

Per Messengerį

Sąskaitos ir mokėjimai

Saskaitos@sportorevoliucija.lt

Rekvizitai

Sporto Revoliucija
Luminor: LT29 4010 0510 0408 6193
Paysera: LT28 3500 0100 0778 2033

Pasiūlymai ir bendra informacija

Andrius 25 m.

Prieš pradėdamas mesti svorį priaugau papildomus 13 kg, kad galėčiau juos numesti ir įrodyti klientams jog pakeisti savo kūną galime kiekvienas ir kur kas lengviau nei tai gali pasirodyti iš šalies.

Mano pasikeitimas įvyko per du su puse mėnesio, tai buvo mano užsibrėžtas tikslas ir laikydamasis griežto subalansuoto plano sugebėjau tai pasiekti laiku. Nors ir buvo keletas nukrypimų, atsakingas požiūris į tikslą lengvai padėjo sugrįžti atgal į vėžias. Užsibrėžus bet kokį tikslą ir atkakliai jo siekiant, sėkmė neišvengiama. Subalansuotas mitybos ir sporto planas padėjo ne tik tirpdyti riebalinę masę, bet ir išlaikyti raumenų tonusą, kuris išlaiko kūną stangrų ir stiprų. Subalansuotos mitybos tikslas nėra suformuoti idealas kūno formas, tikslas yra turėti gerą sveikatą ir savijautą!