grupinės treniruotės

aprašymas

Norite pakeisti savo išvaizdą ir turėti stiprų bei sveiką kūną? Sukūriau dvi skirtingas grupinių treniruočių programas, kurios vyks nuotoliniu būdu. Pirmoji skirta pradedančiosioms sportuoti merginoms ir moterims, o antroji pažengusioms. Visas kviečiu prisijungti, padėsiu jums daugiau nepraleidinėti treniruočių bei realizuoti savo užsibrėžtus tikslus!

Programos nebus monotoniškos, pratimai dažnai keisis, tad kiekviena treniruotė bus įdomi ir privers išeiti iš komforto zonos. Treniruočių metu tobulinsime sėdmenis, stiprinsime viršutinę kūno dalį, gerinsime laikyseną bei atsikratysime kasdienių skausmų!

TRENIRUOTĖS EIGA

Pradėjus treniruotę atliksime viso kūno apšilimą. Treniruotės metu galėsite rinktis ar žiūrėti į mane, ar į kitas sportuojančias moteris, kurios jau yra išmokusios pratimų atlikimo techniką. Taip pat, pratimų techniką galėsite mokintis iš pateiktos medžiagos dar prieš pradedant pirmai jūsų treniruotei (atsiųsiu papildomos medžiagos, kurią reikės išsinagrinėti (sporto įvadą, vaizdo įrašus, kuriuose bus pavaizduota kaip taisyklingai atlikti pratimus ir kt.))

Treniruotės metu tiksliai paaiškinu kaip daryti pratimus, pataisysiu jūsų daromas klaidas ir motyvuosiu siekti geriausių rezultatų!

ĮRANGA

Treniruotės metu pratimai yra atliekami su savo kūno svoriu arba naudojami papildomi svoriai (hanteliai ar buteliai pripildyti vandens). Jeigu neturite jokios įrangos, pirmas treniruotes siūlau išbandyti be papildomo svorio. Taip pat, kad treniruotės metu būtų patogiau siūlau turėti jogos ar kt. kilimėli ant kurio būtų galima atsigulti.

registracija

  • Vėliausiai registruotis treniruotei galima likus 15 min. iki treniruotės.
  • Registraciją į treniruotę galima atšaukti likus 15 min. iki treniruotės.
  • Registracija vyksta asmeniškai susisiekus su manimi.
  • Vietų skaičius ribotas.
  • Treniruotės vyksta per ZOOM aplikaciją.

kaip prisijungti?

Treniruotės vyksta per ZOOM aplikaciją, kurią galite parsisiųsti čia.

kaina

Vienos grupinės treniruotės kaina 7 EUR. Perkant 10 grupinių treniruočių – vienos grupinės treniruotės kaina 5 EUR. Jeigu nusprendėte, jog norite sudalyvauti grupinėse treniruotėse tiesiogiai susisiekite su manimi!

SUSISIEKITE

Mitybos ir sporto klausimais susisiekite tiesiogiai

Per Messengerį

Sąskaitos ir mokėjimai

[email protected]

Rekvizitai

Sporto Revoliucija
Luminor: LT16 4010 0510 0338 6572
Paysera: LT28 3500 0100 0778 2033

Pasiūlymai ir bendra informacija

Andrius 25 m.

Laikas pasidalinti savo istorija ir papasakosiu kaip man sekėsi numesti 13 kg per mažiau nei 3 mėnesius.

Pirmiausia, nuo ko viskas prasidėjo? Norėdamas įrodyti klientams jog svorį numesti nėra sunku, nusprendžiau sąmoningai priaugti svorio valgydamas nesveiką maistą, viršydamas kasdienias kalorijų normas ir nesilaikydamas jokio rėžimo valgiau ką norėjau. Pradžioje valgydamas viską vis dar turėjau motyvacijos sportuoti, judėti, tačiau ilgai netrukus savijauta tik prastėjo, miegoti naktimis darydavos vis sunkiau. Galiausiai po kelių savaičių nustojau sportuoti ir tiesiog „mėgavausi“ didelėmis porcijomis, daug nesveiko maisto, daug cukraus ir kt.

Jau po mėnesio laiko greitas maistas ir kiti saldumynai tapo neskanūs, niekas nebeteikė laimės, o į salotas išvis pažvelgti nesinorėjo. Judėti darėsi vis sunkiau, rytais keltis stygdavau motyvacijos ir net nepastebėjau kaip priaugau virš 10 kg. Supratęs jog toliau nėra tikslo savęs kankinti nusprendžiau, kad metas pradėti mesti svorį.

Pirmos dienos buvo tikrai laaabai sunkios prisiversti eiti į sporto salę, grįžti prie senų mitybos įpročių, neužkandžiauti. Kas padėjo ir pastumėjo nepasiduoti pirmomis dienomis? – Tikslo išsikėlimas! Jau prieš pradėdamas žinojau jog per 3 mėnesius ar greičiau turiu pasiekti savo tikslą.

Nuo pirmos dienos laikiausi rėžimo be jokių nuklydimų ir po savaitės laiko įsivažiavau ir viskas darėsi vis lengviau. Pirmiausia, pagerėjo miegas nes pagaliau galėjau naktimis gerai išsimiegoti. Tada sekė savijauta, tapau energingesnis dienos eigoje, prireikdavo vis mažiau kavos puodelių palaikyti žvalumą. Viso laikotarpio metu išlaikiau pozityvų mąstymą ir net kai norėdavau nukrypti nuo maisto plano, suvalgyti greito maisto, nenuleidau rankų ir toliau siekiau tikslo.

Mano pasikeitimas įvyko per du su pusę mėnesio ir numečiau 13 kg, greičiau nei planavau. Užsibrėžus bet kokį tikslą ir atkakliai jo siekiant, sėkmė yra neišvengiama. Svarbiausia, jog laikydamasis subalansuoto maisto plano ir sportuodamas sugebėjau ne tik nusimesti svorį, bet ir susigrąžinti gerą savijautą!