Grupinės treniruotės

Kodėl verta jungtis prie Sporto Revoliucijos grupinių treniruočių?

     Kiekvienos treniruotės metu aš parodau ir paaiškinu tikslią pratimų techniką, kadangi pratimo atlikimas yra ypač svarbus, siekiant išvengti traumų. Be to, stebiu jūsų daromas klaidas ir padedu jas ištaisyti. Taip pat, akcentuoju sportuojančių silpnąsias vietas bei paspaudžiu reikiama akimirka. Būsite nuolatos prižiūrima, galėsite jaustis saugiai ir užtikrintai, kad viską atliekate taisyklingai. Kiekvienoje treniruotėje yra skiriamas dėmesys laikysenai, lankstumui, stuburo mobilumui bei kūno disbalansų tvarkymui. Jei turite kokių kontraindikacijų, fizinio judėjimo apribojimų, galėsime gyvai aptarti tai po treniruotės.

     Grupinės treniruotės yra skirtos pradedančiosioms ir pažengusioms. Kiekviena treniruotė yra skirtinga, vyraus draugiška ir palaikanti atmosfera, kuri motyvuos siekti Jūsų užsibrėžtų tikslų!

Kur ir kada?

     Pirmadieniais ir trečiadieniais 19;20 val. privačioje sporto salėje, kuri yra įsikūrusi Varnių g. 24, Kaunas.

1 Grupinė treniruotė                                                          15€

8 Grupinės treniruotės (Galioja 45 dienas)                        105€

1 Grupinė treniruotė                                       15€

8 Grupinės treniruotės (Galioja 45 dienas)  105€

SUSISIEKITE

Mitybos ir sporto klausimais susisiekite tiesiogiai

Per Messengerį

Sąskaitos ir mokėjimai

[email protected]

Rekvizitai

Sporto Revoliucija
Luminor: LT16 4010 0510 0338 6572
Paysera: LT28 3500 0100 0778 2033

Pasiūlymai ir bendra informacija

Andrius 25 m.

Laikas pasidalinti savo istorija ir papasakosiu kaip man sekėsi numesti 13 kg per mažiau nei 3 mėnesius.

Pirmiausia, nuo ko viskas prasidėjo? Norėdamas įrodyti klientams jog svorį numesti nėra sunku, nusprendžiau sąmoningai priaugti svorio valgydamas nesveiką maistą, viršydamas kasdienias kalorijų normas ir nesilaikydamas jokio rėžimo valgiau ką norėjau. Pradžioje valgydamas viską vis dar turėjau motyvacijos sportuoti, judėti, tačiau ilgai netrukus savijauta tik prastėjo, miegoti naktimis darydavos vis sunkiau. Galiausiai po kelių savaičių nustojau sportuoti ir tiesiog „mėgavausi“ didelėmis porcijomis, daug nesveiko maisto, daug cukraus ir kt.

Jau po mėnesio laiko greitas maistas ir kiti saldumynai tapo neskanūs, niekas nebeteikė laimės, o į salotas išvis pažvelgti nesinorėjo. Judėti darėsi vis sunkiau, rytais keltis stygdavau motyvacijos ir net nepastebėjau kaip priaugau virš 10 kg. Supratęs jog toliau nėra tikslo savęs kankinti nusprendžiau, kad metas pradėti mesti svorį.

Pirmos dienos buvo tikrai laaabai sunkios prisiversti eiti į sporto salę, grįžti prie senų mitybos įpročių, neužkandžiauti. Kas padėjo ir pastumėjo nepasiduoti pirmomis dienomis? – Tikslo išsikėlimas! Jau prieš pradėdamas žinojau jog per 3 mėnesius ar greičiau turiu pasiekti savo tikslą.

Nuo pirmos dienos laikiausi rėžimo be jokių nuklydimų ir po savaitės laiko įsivažiavau ir viskas darėsi vis lengviau. Pirmiausia, pagerėjo miegas nes pagaliau galėjau naktimis gerai išsimiegoti. Tada sekė savijauta, tapau energingesnis dienos eigoje, prireikdavo vis mažiau kavos puodelių palaikyti žvalumą. Viso laikotarpio metu išlaikiau pozityvų mąstymą ir net kai norėdavau nukrypti nuo maisto plano, suvalgyti greito maisto, nenuleidau rankų ir toliau siekiau tikslo.

Mano pasikeitimas įvyko per du su pusę mėnesio ir numečiau 13 kg, greičiau nei planavau. Užsibrėžus bet kokį tikslą ir atkakliai jo siekiant, sėkmė yra neišvengiama. Svarbiausia, jog laikydamasis subalansuoto maisto plano ir sportuodamas sugebėjau ne tik nusimesti svorį, bet ir susigrąžinti gerą savijautą!