Tolimesni žingsniai...

Jūs sėkmingai užpildėte pateiktą formą! 

Prašau sekite tolimesnius nurodymus, kad pabaigtumėte pildyti anketą.

  1. Nusifotografuokite iš 3 skirtingų kampų (Vyrai su šortais be maikės, moterys su sportine ar paprasta liemenėle.)
  2. Atsiųskite nuotraukas per Messengerį arba klientai@sportorevoliucija.lt tuo pačiu el. pašto adresu, kuriuo registravotės.

     3. Pridedu rekvizitus, pavedimą galite atlikti čia –

   Andrius Čižikas
   LT29 4010 0510 0408 6193
   Pavedimo paskirtyje – “Už paslaugas, Vardas Pavardė”

      Atlikus pavedimą atsiųskite pavedimo kopiją jums patogiu būdu (messenger, el. paštu ar kt.)

      4. Atsiuntus pavedimo kopiją, bus atsiųsta papildoma anketa, kurioje detaliai jus išanalizuosime, aptarsime tikslus ir kt.

      Programa dažniausiai sudaroma nuo 2 iki 5 dienų, tačiau per tą laiką, kol jos yra laukiama jums atsiunčiama įvadinė treniruotė, kuria atlikdami galėsite pradėti mokintis pratimų atlikimo technikas, taisyklės kurias turėsite perskaityti ir kt. informacija. Norint gauti programą be eilės prisideda papildomas 15 eur mokestis prie pasiūlymo sumos.

Andrius 25 m.

Prieš pradėdamas mesti svorį priaugau papildomus 13 kg, kad galėčiau juos numesti ir įrodyti klientams jog pakeisti savo kūną galime kiekvienas ir kur kas lengviau nei tai gali pasirodyti iš šalies.

Mano pasikeitimas įvyko per du su puse mėnesio, tai buvo mano užsibrėžtas tikslas ir laikydamasis griežto subalansuoto plano sugebėjau tai pasiekti laiku. Nors ir buvo keletas nukrypimų, atsakingas požiūris į tikslą lengvai padėjo sugrįžti atgal į vėžias. Užsibrėžus bet kokį tikslą ir atkakliai jo siekiant, sėkmė neišvengiama. Subalansuotas mitybos ir sporto planas padėjo ne tik tirpdyti riebalinę masę, bet ir išlaikyti raumenų tonusą, kuris išlaiko kūną stangrų ir stiprų. Subalansuotos mitybos tikslas nėra suformuoti idealas kūno formas, tikslas yra turėti gerą sveikatą ir savijautą!