Tolimesni žingsniai...

Jūs sėkmingai užpildėte pateiktą formą! 

Prašau sekite tolimesnius nurodymus, kad pabaigtumėte pildyti anketą.

  1. Nusifotografuokite iš 3 skirtingų kampų (Vyrai su šortais be maikės, moterys su sportine ar paprasta liemenėle.)
  2. Atsiųskite nuotraukas per Messengerį arba [email protected] tuo pačiu el. pašto adresu, kuriuo registravotės.

     3. Pridedu rekvizitus, pavedimą galite atlikti čia –

   Andrius Čižikas
   LT29 4010 0510 0408 6193
   Pavedimo paskirtyje – “Už paslaugas, Vardas Pavardė”

      Atlikus pavedimą atsiųskite pavedimo kopiją jums patogiu būdu (messenger, el. paštu ar kt.)

      4. Atsiuntus pavedimo kopiją, bus atsiųsta papildoma anketa, kurioje detaliai jus išanalizuosime, aptarsime tikslus ir kt.

      Programa dažniausiai sudaroma nuo 2 iki 5 dienų, tačiau per tą laiką, kol jos yra laukiama jums atsiunčiama įvadinė treniruotė, kuria atlikdami galėsite pradėti mokintis pratimų atlikimo technikas, taisyklės kurias turėsite perskaityti ir kt. informacija. Norint gauti programą be eilės prisideda papildomas 15 eur mokestis prie pasiūlymo sumos.

Andrius 25 m.

Laikas pasidalinti savo istorija ir papasakosiu kaip man sekėsi numesti 13 kg per mažiau nei 3 mėnesius.

Pirmiausia, nuo ko viskas prasidėjo? Norėdamas įrodyti klientams jog svorį numesti nėra sunku, nusprendžiau sąmoningai priaugti svorio valgydamas nesveiką maistą, viršydamas kasdienias kalorijų normas ir nesilaikydamas jokio rėžimo valgiau ką norėjau. Pradžioje valgydamas viską vis dar turėjau motyvacijos sportuoti, judėti, tačiau ilgai netrukus savijauta tik prastėjo, miegoti naktimis darydavos vis sunkiau. Galiausiai po kelių savaičių nustojau sportuoti ir tiesiog „mėgavausi“ didelėmis porcijomis, daug nesveiko maisto, daug cukraus ir kt.

Jau po mėnesio laiko greitas maistas ir kiti saldumynai tapo neskanūs, niekas nebeteikė laimės, o į salotas išvis pažvelgti nesinorėjo. Judėti darėsi vis sunkiau, rytais keltis stygdavau motyvacijos ir net nepastebėjau kaip priaugau virš 10 kg. Supratęs jog toliau nėra tikslo savęs kankinti nusprendžiau, kad metas pradėti mesti svorį.

Pirmos dienos buvo tikrai laaabai sunkios prisiversti eiti į sporto salę, grįžti prie senų mitybos įpročių, neužkandžiauti. Kas padėjo ir pastumėjo nepasiduoti pirmomis dienomis? – Tikslo išsikėlimas! Jau prieš pradėdamas žinojau jog per 3 mėnesius ar greičiau turiu pasiekti savo tikslą.

Nuo pirmos dienos laikiausi rėžimo be jokių nuklydimų ir po savaitės laiko įsivažiavau ir viskas darėsi vis lengviau. Pirmiausia, pagerėjo miegas nes pagaliau galėjau naktimis gerai išsimiegoti. Tada sekė savijauta, tapau energingesnis dienos eigoje, prireikdavo vis mažiau kavos puodelių palaikyti žvalumą. Viso laikotarpio metu išlaikiau pozityvų mąstymą ir net kai norėdavau nukrypti nuo maisto plano, suvalgyti greito maisto, nenuleidau rankų ir toliau siekiau tikslo.

Mano pasikeitimas įvyko per du su pusę mėnesio ir numečiau 13 kg, greičiau nei planavau. Užsibrėžus bet kokį tikslą ir atkakliai jo siekiant, sėkmė yra neišvengiama. Svarbiausia, jog laikydamasis subalansuoto maisto plano ir sportuodamas sugebėjau ne tik nusimesti svorį, bet ir susigrąžinti gerą savijautą!